Specjalista ds. kadr i płac

NGA HR Sp. z o.o.

Katowice, 40-114, śląskie

Miejsce pracy: Katowice, 40-114

Jesteśmy firmą specjalizującą się w usługach dla działów HR. Dostarczamy kompleksowe usługi w zakresie outsourcingu kadrowo-płacowego, doradztwa HR oraz integracji systemów informatycznych dla HR. W związku z szybkim rozwojem w Polsce oraz nowymi projektami, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

• administrowanie sprawami pracowniczymi

• sporządzanie listy płac

• naliczanie wynagrodzeń

• sporządzanie raportów PIT i dokumentów rozliczeniowych z ZUS

• przygotowywanie raportów z obszaru HR

• udział w interesujących projektach z obszaru HR/płac

Wymagania:

• co najmniej 2-3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z naliczaniem wynagrodzeń i aspektami płacowymi

• bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych rynku polskiego

• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel)

• znajomość Płatnika

• znajomość Symfonii i/bądź SAP będzie dodatkowym atutem

• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

• umiejętność analitycznego myślenia

• bardzo dobra organizacja czasu pracy

• precyzyjność, sumienność, zorientowanie na wyniki

• umiejętność pracy w zespole

NGA HR Sp. z o.o. NGA HR Sp. z o.o.
Aplikację wyślij klikając na poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.