Opis stanowiska pracy

Victory precision Technology Polska Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizującą się w produkcji części z tworzyw sztucznych do monitorów i telewizorów LCD/PDP przy zachowaniu wysokich standardów we wszystkich fazach produkcji.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. kadr i płac

Numer referencyjny: HR/05/17

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• kompleksowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej,

• obsługę systemu kadrowo-płacowego:

   - wprowadzanie i aktualizację danych,

   - rozliczanie czasu pracy: nadzór nad ewidencją czasu pracy oraz kontrola

      poprawności rozliczenia czasu pracy pracowników,

   - naliczanie wynagrodzeń,

   - wystawianie zaświadczeń dla pracowników,

   - sporządzanie raportów kadrowo-płacowych.

Wybranym kandydatom oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• stabilność zatrudnienia,

• miłą atmosferę w pracy,

• interesującą pracę w międzynarodowej firmie,

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wymagania

• wykształcenie: minimum średnie,

• bardzo dobra znajomość: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków,

  zagadnień związanych z rozliczaniem czasu pracy,

• umiejętność organizacji pracy,

• odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, zdolności analityczne,

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

CV  wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Prezentacja firmy

Victory precision Technology Polska Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja