SPECJALISTA DS KADR I PŁAC

Ground HR

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • obsługa kadrowo-płacowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawiania umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń),
  • nadzorowanie terminowości przeprowadzania szkoleń BHP i wykonania badań lekarskich,
  • ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy,
  • naliczanie list płac,
  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych z ZUS,
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień,
  • przygotowywanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
  • praktyczna znajomość przepisów dotyczących rozliczania czasu pracy,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel),
  • umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, zdolności organizacyjne,terminowość, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • nastawienie na współpracę i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość systemu Symfonia kadry i płace oraz programu Płatnik,
  • systematyczność, dokładność i terminowość.

Prezentacja firmy

Agencja Doradztwa Personalnego GROUND HR Sp. z o.o. dla jednego ze swoic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja