Amocarat Sp. z  o. o.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Czaniec /k. Bielsko-Biała ( Kęty, Andrychów, Oświęcim, Czechowice-Dziedzice)

Obsessive, producent bielizny dla kobiet, poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy,
  • sporządzanie i obsługa umów cywilnoprawnych,
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • rozliczanie delegacji pracowniczych,
  • obsługa urlopów macierzyńskich, rodzicielskich i ojcowskich,
  • udział w prowadzeniu sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej,
  • inne obowiązki związane z obsługą kadr i płac.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość przepisów prawa pracy i wynagrodzeń,
  • znajomość obsługi MS Office (excel),
  • mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Gratyfikant lub Modułu Kadry w Navireo,
  • dobra organizacja pracy własnej (stanowisko samodzielne).

Oferujemy:

  • umowę o pracę (pełny etat) i stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00,
  • możliwość rozwoju (szkolenia),
  • przyjemną atmosferę