Opis stanowiska pracy

Dobra Firma Księgowa oferuje dla specjalisty ds kadr i płac
• umowę o pracę
• szkolenia
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
• doskonałe warunki pracy i miłą atmosferę
• trwałość zatrudnienia
• premie świąteczne
Rekrutacja:
Rozpoczęcie pracy najprawdopodobniej od 02.01.2017
Spełniających wszystkie wymagania prosimy o przesłanie w ciągu 21 dni przez infopracę
• aplikacji w formie CV ze zdjęciem i wymaganymi przez prawo klauzulami
• oczekiwanego wynagrodzenia netto

Wymagania

Osoba na tym stanowisku będzie prowadzić głównie obsługę kadrową pracowników firm.
Wymagania konieczne:
• Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych pozwalające na samodzielne prowadzenie spraw kadrowych
• Znajomość programów Płatnik, Enova, MS Office,
• Doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu kadr
• Samodzielne prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej.
A także gotowość i chęć do zaznajomienia się z:
• przepisami z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz podatku VAT
• programem ENOVA - książka przychodów i rozchodów.
Ponadto
• dokładność, skrupulatność, terminowość, chęć do poszerzania wiedzy
• doskonała organizacja pracy
• wykształcenie/kursy kierunkowe w zakresie kadr
• umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu

Prezentacja firmy

Dobra Firma Ksiegowa to profesjonalne biuro rachunkowe oferujące ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Inne