Specjalista ds. kadr i płac

HONEY TAX Sp. z o.o.

04-175 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa,
• prowadzenie akt oraz dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy,
• rozliczanie czasu pracy pracowników, naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilno- prawnych,
• prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT oraz wymaganych przepisami sprawozdań do US, GUS oraz PEFRON,
• wystawianie wymaganych przepisami dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników.

Uwaga: praca w wymiarze czasowym max. 6 godzin w tygodniu (pn., śr., pt. lub do uzgodnienia).

Wymagania

• doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. kadr i płac,
• znajomość aktualnych przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz zasad naliczania wynagrodzeń,
• znajomość programu kadrowo-płacowego Optima (warunek konieczny) oraz Płatnik.

Prezentacja firmy

Biuro Rachunkowe Honey Tax świadczy kompleksową profesjonalną i r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa