Specjalista ds. kadr i płac ze znajomością zagadnień PFRON

Assunto Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Rzezów Assunto Sp. z o.o. (KRAZ 13438) dla swojego Klienta, ośrodka rehabilitacyjnego, szuka pracownika na stanowisko:

miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:
• kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników,
• sporządzanie deklaracji i raportów na potrzeby ZUS, PFRON, US i GUS,
• prowadzenie dokumentacji płacowej, naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z ubezpieczenia społecznego,
• sporządzanie list płac,
• rozliczanie czasu pracy pracowników,
• wprowadzanie i analiza danych w systemie kadrowo-płacowym oraz sporządzanie raportów,
• wystawianie rocznych deklaracji podatkowych PIT,

Wymagania

Oczekujemy:
• Minimum dwuletniego doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac,
• Znajomości zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych,
• Znajomości zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, PFRON, ZUS i prawa pracy,
• Min. dobrej znajomość pakietu MS Office,
• Samodzielności, rzetelności i odpowiedzialności oraz dobrej organizacji pracy,
• Motywacji do pracy i zaangażowania.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Możliwość rozwoju zawodowego i korzystania z nowoczesnych narzędzi,
• Pracę w miłej atmosferze.

Prezentacja firmy

Firma Assunto Sp. z o.o. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Kontrola jakości, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja