Specjalista ds. kadr i płac pracowników oddelegowanych

KB Pomorze Sp. z o.o.

80-605 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

•Sporządzanie umów/aneksów na okres realizacji prac za granicą,
•Występowanie o zaświadczenia A1, EKUZ i wszelkie dokumenty związane z delegowaniem pracowników,
•Naliczanie wynagrodzeń, podatków, składek od ubezpieczeń pracowników delegowanych
•Prowadzenie ewidencji związanych z przebiegiem zatrudnienia,
•Sporządzanie wymaganych deklaracji i zaświadczeń dla pracowników,
•Współpracę z zagranicznymi biurami rachunkowymi w zakresie naliczania lokalnych podatków i narzutów

Wymagania

•Znajomość zasad i przepisów delegowania pracowników do pracy za granicą i naliczania wynagrodzeń pracowników delegowanych,
•Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakresie delegowania transgranicznego
•Dobra znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

KB Pomorze Spółka z o.o. jest specjalistyczną firmą inżynierską zajmując... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
Pakiet prywatnej opieki medycznej
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja