Specjalista ds. kadr i płac (m/f)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającego się na rynku międzynardowym sektorze produkcyjnym, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac. Wybrany kandydat będzie częścią zespołu kadrowo - płacowego, raportując do Kierownika Działu Kadr i Płac.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rozrachunków z pracownikami i instytucjami zewnętrznymi
  • Koordynacja procesów związanych z przygotowaniem umów cywilno - prawnych
  • Prowadzenie i archiwizowanie akt pracowniczych
  • Kontrola wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich
  • Wykonywanie wszystkich czynności związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników
  • Zapewnianie sprawnej i zgodnej z przepisami obsługi płacowej pracowników
  • Doradztwo z zakresu prawa pracy, jak i monitorowanie zmian zachodzących w przepisach
  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ewidencji czasu pracy w trybie miesięcznym
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne jak i procedur

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (specjalizacja finanse, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • Od 2 - 4 lat letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ekspercka wiedza z zakresu przepisów prawa pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w tym szczególnie programu Excel
  • Znajomość obsługi programu kadrowo - płacowego
  • Umiejętność pracy pod presja czasu
  • Odpowiedzialność i rzetelność

Oferujemy

  • Roczna premia
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta multisport
  • Inne
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page