Specjalista ds. Jakości / Śląsk

Domino Polska Sp. z o.o.

Myszków, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja doradztwa personalnego Domino Polska Sp. z o.o. w chwili obecnej dla swojego klienta w Myszkowie poszukuje pracownika na stanowisko:

- Specjalista ds. jakości

Opis stanowiska pracy:

- nadzór nad przestrzeganiem wymagań jakościowych
- kontrola realizowanych procesów i wytwarzanych wyrobów zgodnie z normami ISO
- bieżące analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych produktów
- interpretacja wyników- próby nieniszczące
- kontakt z klientami oraz dostawcami

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- minimum 2 letnie doświadczenie w branży produkcyjnej
- wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania jakością
- znajomość narzędzi jakościowych
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Osoby zainteresowane ofertą pracy zapraszamy do nadsyłania aplikacji.

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy