Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • nadzorowanie kont użytkowników, grup, drukarek oraz zasobów sieciowych,
  • instalowanie, zarządzanie, konfigurowanie aplikacji biurowych i produkcyjnych,
  • rozwiązywanie (zdalne i lokalne) zgłaszanych problemów i awarii,
  • zarządzanie sprzętem IT (m.in. komputery, drukarki, urządzenia sieciowe, telefony) oraz nadzorowanie stanów inwentaryzacyjnych,
  • przygotowywanie oraz nadzorowanie budżetu (koszty, inwestycje),
  • administrowanie serwerownią oraz tworzenie kopii zapasowych,
  • współpracowanie z dostawcami sprzętu i serwisowymi,
  • wspieranie aplikacji lokalnych i internetowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia przynajmniej średniego (preferowane osoby studiujące w systemie zaocznym),
  • przynajmniej 2. letniego doświadczenia na podobnym stanowisku (dużym atutem rekrutacyjnym będzie doświadczenie w firmach produkcyjnych),
  • praktycznej wiedzy w zakresie infrastruktury, bezpieczeństwa, technologii sieciowych oraz tworzenia kopii zapasowych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office oraz systemów serwerowych opartych na MS Windows,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie wiedzy i certyfikacji w następujących zakresach: AD, GPO, MS Exchange, systemy wirtualizacji serwerów, MS Windows/Windows Server, VoIP, CCTV, TCP/IP, DNS,
  • dodatkowym atutem rekrutacyjnym będzie znajomość systemu SAP oraz przynajmniej podstawowej możliwości jego konfiguracji.

Z naszej strony oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miesięczną premię produkcyjną,
  • produkty reklamowe firmy co 3. miesiące,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość zapisania się do preferencyjnego pakiektu ubezpieczenia grupowego,
  • bony świąteczne,
  • dofinansowanie do wakacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Polska Spółka powstała w 2015r z celem budowy najbardziej efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta