Buszrem SA
Polska firma, działająca w branży budowlanej w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów, poszerza zespół pracowników. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przesyłania aplikacji na stanowisko:

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Opoczno

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie i administracja modułowo zorganizowanymi systemami informatycznymi przedsiębiorstwa,
  • Realizacja usług IT w obszarze pierwszej linii wsparcia użytkowników,
  • Obsługa infrastruktury sieciowej lokalnej oraz rozległej,
  • Nadzór całościowy nad oprogramowaniem ERP,
  • Przygotowywanie i bieżące utrzymywanie sprzętu przekazanego do eksploatacji użytkownikom- naprawy, wymiany gwarancyjne, serwisowanie,
  • Instalacja i konfiguracja stanowisk komputerowych (komputery, monitory, gniazda sieciowe, drukarki, skanery, telefony),
  • Aktywna ochrona danych i utrzymanie zabezpieczeń antywirusowych,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • Administrowanie urządzeniami sieciowymi , serwerem Windows, Linux,
  • Znajomość budowy, konfiguracji i eksploatacji sprzętu komputerowego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy (terminowość w wykonywaniu zadań, umiejętność w radzeniu sobie z niezaplanowanymi zadaniami),
  • Znajomość narzędzi zdalnego wsparcia użytkowników,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość oprogramowania StreamSoft oraz SQL,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) poprzez przycisk Aplikuj.
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.
Więcej o nas na www.buszrem.pl