Specjalista ds. IT

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, globalnej firmy na rynku produkcji i automatyki przemysłowej szukamy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. ITMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Zarządzanie i administrowanie serwerami,
  • Administrowanie bazami danych,
  • Zarządzanie, planowanie wykonywanie kopii bezpieczeństwa,
  • Implementacja architektury informatycznej,
  • Planowanie infrastruktury informatycznej,
  • Administrowanie aplikacjami,
  • Rozwiązywanie problemów i wsparcie użytkowników,
  • Zarządzanie i projektowanie stron SharePoint,
  • Wsparcie dla projektów biznesowych.

Wymagania:

  • 2 - 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu MS Windows Servers, MS SQL Servers, VMWare,CISCO, komputerowych systemów operacyjnych, PowerShell, SharePoint, LAN/WAN, TCP/IP, Active Directory,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, planowania, analizy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowym zespole,
  • Pracę z ciekawymi aplikacjami przemysłowymi,
  • Wsparcie w początkowym etapie wdrożenia poprzez objęcie programem „Adaptacji Nowych Pracowników” przez okres pierwszych 3 miesięcy pracy na stanowisku.,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

Serdecznie zapraszam do przesłania CV na adres szymon.plodowski@hrk.pl

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.