Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o. Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.
Pittsburgh Glass Works Poland Sp. z o.o.

Firma PGW (Pittsburgh Glass Works) to jedna z najbardziej innowacyjnych firm produkujących szyby klasy premium dla przemysłu motoryzacyjnego. Produkty firmy znajdują zastosowanie w pojazdach najbardziej wymagających koncernów motoryzacyjnych, m.in. dostarczane szyby do obecnego modelu Mercedes Klasa S. PGW posiada 6 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych.

Do naszej fabryki w Środzie Śląskiej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Komorniki, k. Środa Śląska

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowanie, wsparcie, administracja i utrzymanie stacji roboczych i serwerowych (hardware i software) oraz urządzeń peryferyjnych
  • Prowadzenie dokumentacji działu IT
  • Udział w lokalnych oraz globalnych projektach IT
  • Administracja systemami z rodziny MS Windows oraz MS Office
  • Administracja infrastrukturą sieciową (CISCO)
  • Administracja i wsparcie telefonii VoIP (Avaya) oraz floty GSM
  • Administracja środowiskiem wirtualnym (Vmware)
  • Wsparcie systemów automatyki przemysłowej
  • Wsparcie użytkowników w Polsce i Niemczech

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Specjalisty ds. IT w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Doświadczenie w zarządzaniu i wdrażaniu projektów IT
  • Znajomość serwerowych systemów Windows, serwerów SQL oraz sieci LAN i WAN
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym szkolenia zagraniczne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity
Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego przycisku.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.