Specjalista ds. ISO i Ochrony Środowiska

AFA Polska Sp. z o.o.

Świątniki Górne k/Kraków, małopolskie

Od: AFA Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świątniki Górne k/Kraków

Firma AFA Polska SP. z o.o w związku z rozwojem działu Administracji poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Świątniki Górne k/Krakowa

Region: małopolskie

Obowiązki na zajmowanym stanowisku:

  • Nadzorowanie funkcjonowania Systemów Zarządzania Jakością zgodnie z normami ISO 9001
  • Odpowiedzialność za system zewnętrznych i wewnętrznych audytów jakości
  • Nadzór i akceptacja dokumentacji systemowej
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych weryfikujących efektywność systemów jakości w firmie
  • Nadzór i kontrola wdrażania procedur wewnętrznych w firmie
  • Koordynacja działań eliminujących zagrożenia jakościowe w firmie
  • Przygotowanie dokumentacji oraz reprezentowanie firmy podczas audytów zewnętrznych
  • Analizowanie wskaźników oceny działalności firmy pod kątem zapewnienia najwyższej jakości produktów
  • Szkolenie pracowników w zakresie Zarządzania Jakością
  • Kontrola, dokumentacja i zgłoszenia do urzędu związana z ochroną środowiska

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne, administracyjne lub zarządzanie;
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ;
  • umiejętność tworzenia, korygowania procedur i egzekwowania przestrzegania ich;
  • umiejętność opisywania procesów w formie schematów;
  • zdolność analitycznego myślenia i formułowania wniosków;
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie: Word, Excel, Outlook, PowerPoint;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych;
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwość pracy w intensywnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • uczestnictwo w innowacyjnych, międzynarodowych projektach;
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę zlecenie / o dzieło