Specjalista ds. Inwestycji w zakładzie produkcyjnym

Moltton

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie działań z zakresu nowych inwestycji w firmie produkcyjnej (modernizacje/rozbudowy hal produkcyjnych, budowy nowych obiektów),
  • Określenie specyfikacji technicznych i warunków zakupu dla planowanych inwestycji,
  • Nadzór nad dokumentacją budowlaną i kontakt z jednostkami zewnętrznymi,
  • Kosztorysowanie inwestycji,
  • Monitorowanie zadań inwestycyjnych i remontowych na różnych etapach budowy,
  • Nadzór nad firmami wykonawczymi i współpraca z Kierownikiem Budowy,
  • Nadzór nad realizacją budżetu inwestycyjnego.
  • Standaryzacja wyposażenia fabryki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub budowlanej,
  • Znajomość procedur związanych z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń budowlanych,
  • Znajomość polskiego prawa budowlanego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,
  • Znajomość MS Office, AutoCAD, MS Project, SAP – mile widziane,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz koordynacji prac zespołu kilkuosobowego.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton