SPECJALISTA DS. INWESTYCJI BUDOWLANYCH I REMONTÓW

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0238

Obowiązki:

Przygotowanie dokumentacji przetargowej w celach realizacji inwestycji budowlanych i remontów zarządzanych przez WSSE w Olsztynie. Analizowanie, opracowanie i realizacja planów remontowych, konserwacyjnych zgodnie z wytycznymi pokontrolnymi obiektu. Nadzór nad procesami inwestycyjnymi.
Monitorowanie harmonogramów inwestycji. Nadzór nad pracami architektonicznymi wykonywanymi przez firmy zewnętrze jak i pracowników WSSE w Olsztynie. Współuczestniczenie w uzyskaniu niezbędnych decyzji administracyjnych celem wykonania robót budowlanych lub remontowych.
Koordynowanie prac montażowo-remontowych.
Kontrola prowadzonych realizacji zgodnie z przepisami prawa budowlanego i dokumentacją projektową.
Weryfikacja jakości wykowywanych prac, terminowości i monitoringu budżetu zlecenia. Rozliczanie końcowe inwestycji w ramach budżetu. Wykonywanie wizji technicznych. Prowadzenie bezpośredniego nadzoru nad konserwatorami zatrudnionymi w WSSE w Olsztynie. Zapewnienie sprawności technicznej pomieszczeń i urządzeń.
Opiniowanie, nadzór i organizacja podłączenia nowych urządzeń.
Nadzór nad zaopatrzeniem w materiały, części zamienne i urządzenia niezbędne do przeprowadzania bieżącej konserwacji, remontu.
Godziny pracy 7:30-15:05

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kategoria - B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), budowlane

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu budownictwa. Posiadanie uprawnień budowlanych i wykonawczych bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi. Przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Prawo jazdy kat. B. Posiadanie oświadczenia minimum 5 letniego na podobnym stanowisku. Bardzo dobra wiedza w zakresie zarządzania procesami inwestycyjnymi. Bardzo dobra znajomość procedur administracyjnych. Umiejętność obsługi MS Office. Umiejętność obsługi programu kosztorysowego Norma, AutoCad, ZwCad. Umiejętność czytania dokumentacji technicznej. Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne. Dobra i samodzielna organizacja pracy. Wymagania dodatkowe: Samodzielność, skrupulatność, punktualność. Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez WSSE w Olsztynie z siedzibą w Olsztynie, ul. Żołnierska 16 na potrzeby procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Miejsce pracy: Żołnierska 16, 10-561 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 5

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny, oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez WSSE w Olsztynie z siedzibą w Olsztynie, ul. Żołnierska 16 na potrzeby procesu rekrutacji. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy