SPECJALISTA DS. INTEGRACJI SYSTEMÓW IT

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

WYMAGANIA:

  • Dobra praktyczna znajomość XML, XSLT, XPath, Java,
  • Praktyczna znajomość zagadnień WebServices, HTTP, SOAP,
  • Praktyczna znajomość SQL i technologii baz danych (np. MySQL, MS SQL, Oracle),
  • Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu integracji systemów z zastosowaniem technologii SOA / EAI / ESB,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • Komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zaangażowanie w realizowane projekty,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania (UML, wzorce projektowe),
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji SVN.

OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z analitykami biznesowymi i właścicielami biznesowymi systemów informatycznych przy projektowaniu rozwiązań integracyjnych i architektonicznych,
  • Analiza wymagań warstwy integracyjnej,
  • Projektowanie i modyfikację istniejącej logiki integracyjnej,
  • Budowanie, wdrażanie, testowanie rozwiązań SOA/ESB,
  • Realizacja testów funkcjonalnych i wydajnościowych,

OFERUJEMY:

  • Pracę na rzecz innowacyjnej organizacji, realizującej interesujące i złożone projekty,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę wśród grona ekspertów w swojej dziedzinie.
Devire Devire Devire Devire