Opis stanowiska pracy

Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy zatrudni pracownika na stanowisko - Specjalista ds. Informatyki.

Podstawowy zakres obowiązków :
• utrzymanie infrastruktury serwerowej firmy,
• nadzór nad systemami backupowymi,
• utrzymanie sieci LAN, WAN,
• administracja bazami danych użytkowanymi w firmie,
• administracja usługą Active Directory,
• rozwiązywanie problemów sieciowych i serwerowych,
• przygotowywanie sprzętu komputerowego dla nowych
stanowisk pracy,
• pomoc zdalna użytkownikom,
• pomoc bezpośrednia użytkownikom.

Od kandydatów oczekujemy :

• wykształcenia wyższego o profilu informatycznym,
• znajomości administracyjnej systemu operacyjnego Linux (ze
szczególnym uwzględnieniem RedHat), Windows Server,
• doświadczenia w administracji bazami danych Oracle, MS
SQL, MySQL, PostgreSQL,
• znajomości administracyjnej oprogramowania do wirtualizacji
VMware,
• znajomości administracyjnej usługi Active Directory,
• znajomości zagadnień z zakresu sieci LAN, WAN,
• znajomości zagadnień dotyczących konfiguracji urządzeń
sieciowych,
• znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci,
• znajomości sprzętowych zapór sieciowych,
• znajomości zagadnień systemów backupu danych,
• znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• prawa jazdy kat. B z co najmniej 2 letnim stażem,
• kreatywności, otwartości na nowe wyzwania.

Oferujemy :
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• prywatną opiekę medyczną,
• możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu
Emerytalnego,
• przyjazną atmosferę pracy,
• zdobywanie nowych kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za złożenie aplikacji.
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy działa na rynku od 1926 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość