Specjalista ds. infolinii wychodzącej

Fundacja Razem Łatwiej

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Chcesz pracować ? – Nie wiesz gdzie ….
Chcesz zarobić ? – Nie mało!
Chcesz się wykazać ? – Damy Ci możliwość
Znów praca tymczasowa ? – Nie u nas ! Damy Ci umowę o pracę od pierwszego dnia!

Znasz swoją wartość, umiesz wycenić swoją pracę, możliwe że masz doświadczenie w telemarketingu, potrafisz rozmawiać z ludźmi ale nie możesz znaleźć miejsca dla siebie..
Tak, tak ! To o Tobie myślimy ! Właśnie Ciebie chcemy do naszego zespołu ! To puste krzesło w naszym biurze i kubek z aromatyczną kawą czeka właśnie na Ciebie !

JEŚLI:
Jesteś sumienny i komunikatywny?
Tak – czytaj dalej
Nie – wyłącz ogłoszenie

Jesteś punktualny i obowiązkowy?

Posiadasz dar przekonywania i umiejętność słuchania?

CHCIAŁBYŚ OD NAS:

Umowy o pracę?

Własne indywidualne stanowisko pracy?

3 składnikowe wynagrodzenie zawsze na czas?

Cieszymy się, że zostałeś z nami ! Będzie nam bardzo miło, jeśli wspólnie uznamy, że pasujesz do nas. I my do Ciebie! Na tym stanowisku zaangażujemy Cię w działania związane z pozyskiwaniem partnerów w celach realizacji naszych projektów oraz prezentowaniem ofert darczyńcom.

Wyślij nam swoje CV abyśmy mogli zaprosić Cię na rozmowę !

Wybierz pracę, którą pokochasz, a nie będziesz musiał pracować już ani jednego dnia w swoim życiu!

Prezentacja firmy

Zajmujemy się pomocą niepełnosprawnym dzieciom. Wspieramy ich roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 850PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
500
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat, Praca Praca dla studenta