Specjalista ds. importu - logistyk

ELEKTRO MED

NIEPOŁOMICE, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• pełna obsługa dostawców zagranicznych w tym negocjowanie cen, zamówienia
• kontrola poprawności realizacji zamówień
• reklamacje,
• organizowanie transportów zagranicznych i krajowych
• wsparcie magazynu w procesie wysyłki / dostawy towarów,
• przygotowywanie dokumentów transportowych, i innej dokumentacji
• Współpraca z firmami transportowymi w zakresie awizacji przesyłek.
• Składanie zleceń transportowych.
• Wprowadzanie i modyfikowanie danych logistycznych w systemie.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• wykształcenia co najmniej średniego
• znajomości pakietu MS Office
• wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
• sumienności i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków pracowniczych
• prawa jazdy kat. B
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie handlowej będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Nasza firma działa już od ponad 18 lat,

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatkowa opiekę medyczną
Branża / kategoria:
Praca Logistyka