Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Kaliszu, poszukujemy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

specjalista ds. HR

Nr ref.: 39376
Praca stała
Lokalizacja: Kalisz

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych głównie na stanowiska produkcyjne, logistyczne oraz związane z obsługą klienta
  • udział w projektach działu HR
  • adaptacja pracowników
  • oceny pracownicze, wdrażanie pracowników, adaptacja, komunikacja
  • prowadzenie programu praktyk i staży
  • kompleksowe wsparcie dla wyznaczonych oddziałów
  • raportowanie

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane: psychologia, socjologia, ZZL)
  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w miękkim HR
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point, Excel)
  • umiejętności interpersonalne
  • nastawienie na cel oraz realizację zadań
  • elastyczność
  • gotowość do odbywania podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju w firmie produkcyjnej

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)