Specjalista ds. HR (projekt czasowy)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: 0018087
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • identyfikacja potrzeb kompetencyjnych wynikających z analiz struktur dla zatrudnionych pracowników,
  • współtworzenie ścieżek karier,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na poziomie stanowisk specjalistycznych i menedżerskich,
  • wspieranie procesu przeprowadzania i komunikacji zmian,
  • odpowiedzialność za komunikację wewnętrzną
  • odpowiedzialność za analizę i wdrażanie rozwiązań z zakresu luki pokoleniowej,
  • budowanie wizerunku pracodawcy poprzez działania na rynku pracy, współpracę ze szkołami, uczelniami oraz udział w spotkaniach zewnętrznych

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: psychologia, ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zakresie wdrażania i obsługi narzędzi HR (w tym oceny okresowe, badanie zaangażowania i satysfakcji, wartościowanie stanowisk, proces adaptacyjny itd.),
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • wysokie zdolności interpersonalne, łatwość w budowaniu relacji na każdym szczeblu w organizacji,
  • orientacja na realizację celów i partnerską współpracę z biznesem,
  • doskonale rozwinięte umiejętności planowania, ustalania priorytetów i organizacji pracy własnej,
  • elastyczność i łatwość dostosowywania się do zmieniających się warunków,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych,

Oferta:

  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę tymczasową
  • godziny pracy 7-15
  • praca w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.