Specjalista ds. Helpdesk

Green Minds Sp. z o.o.

Warszawa , mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa / Wola
Forma zatrudnienia:dowolna
Praca w godzinach 9.00 do 17.00

Zadania:
Obsługiwanie wewnętrznego systemu do zarządzania zgłoszeniami serwisowymi,
Weryfikowanie i rejestrowanie incydentów w systemie,
Realizowanie zgłoszeń zgodnie z warunkami SLA,
Zdalne rozwiązywanie zgłaszanych problemów,
Monitorowanie przyjętych zgłoszeń serwisowych,
Kontrolowanie terminowości realizacji zgłoszeń,
Weryfikowanie poziomu gwarancji zgłaszanego sprzętu,
Monitorowanie zużycia materiałów eksploatacyjnych,
Zapewnianie ciągłości dostaw materiałów eksploatacyjnych,
Budowanie relacji z klientem,
Badanie satysfakcji klienta.

Kompetencje:
Nastawienie na klienta
Współpraca w zespole
Radzenie sobie w trudnych sytuacjach
Analityczne i logiczne myślenie

Kompetencje specjalistyczne:
Znajomość systemów operacyjnych MS Windows,
Znajomość oprogramowania TeamViewer,
Znajomość oprogramowania HP SD/SM,
Znajomość obsługi platformy SABA,
Znajomość obsługi platformy Mantis,
Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
Min. średnie wykształcenie
Min. 1 rok doświadczenia w obszarze obsługi klienta.

Mile widziane:
Certyfikat CompTIA Strata IT
Wewnętrzna certyfikacja z zakresu SM

Oferujemy:
System motywacyjny uzależniony od rezultatów;
Szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych;
Udział w dużych projektach informatycznych;
Współpracę z doświadczonymi specjalistami.

Kontakt:
Zainteresowane Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV w tytule "Specjalista ds. Helpdesk".
W aplikacji prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Prezentacja firmy

Green Minds jest innowacyjnym zespołem doświadczonych konsultant... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems