Specjalista ds.Handlu

znamBHP.pl

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby z predyspozycjami handlowymi do DZIAŁU PPOŻ.

Do głównych zadań należeć będzie:

  • asystowanie Koordynatorowi Działu PPOŻ,
  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku i rozpoznawalności marki wśród klientów oraz partnerów handlowych firmy,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów i usług,
  • planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie,
  • przeprowadzanie badań rynku, w tym konkurencji,
  • tworzenie raportów i opracowań identyfikujących nowych potencjalnych klientów.

Wymagania

WYMAGANE KOMPETENCJE ZAWODOWE I KWALIFIKACJE:

  • zmysł handlowy,
  • umiejętności analityczne i logicznego myślenia,
  • samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • dynamizm w działaniu i nastawienie na realizację celów,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • wykształcenie wyższe (min. licencjat/studia inżynierskie),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

W ZAMIAN OFERUJEMY:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie stosowne do osiąganych wyników i kwalifikacji,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie doświadczenia w branży BHP i PPOŻ.

Miejsce pracy: Zielona Góra

Prezentacja firmy

Nasza firma, to nowoczesne przedsiębiorstwo, które funkcjonuje od 2006 r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne