ELKABEL Szczygielski Sp. j.

Specjalista ds. handlu

Od: ELKABEL Szczygielski Sp. j.
Miejsce pracy: Wrocław

Hurtownia Elektryczna ELKABEL z centralą w Lublinie oraz licznymi oddziałami na terenie kraju buduje swoją pozycję znaczącego dostawcy artykułów elektrotechnicznych od 1998 roku. Oferujemy produkty spełniające normy europejskie i krajowe. Realizujemy nietypowe zamówienia, a dzięki współpracy z wiodącymi producentami branży elektrotechnicznej naszym klientom oferujemy jakość w dobrej cenie.

Naszą siłą są Ludzie! Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HANDLU

miejsce pracy: Wrocław (WR/SH/15)

Najważniejsze zadania:

  • Rozwój sprzedaż na wyznaczonym terenie;
  • Aktywne zdobywanie nowych klientów;
  • Prowadzenie negocjacji i przygotowywanie ofert handlowych;
  • Koordynowanie realizacji zleceń od klientów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne;
  • Doświadczenie handlowe w obsłudze branży elektrycznej;
  • Znajomość rynku lokalnego i potencjalnych klientów;
  • Znajomość produktów z zakresu branży elektrycznej;
  • Zapał do pracy i wiara w siebie;
  • Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji z klientem;
  • Umiejętność wyznaczania sobie celów i ich realizacji;
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w rozwijającej się firmie;
  • Szacunek do pracownika i efektywnej pracy;
  • Możliwość osiągania wysokich zarobków;
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne;
  • Narzędzia pracy niezbędne na stanowisku.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami