Dla naszego klienta aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

specjalista ds. handlu

Nr ref.: 30680
Praca stała
Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów (sektor obróbki metali nieżelaznych oraz złomów)
  • opieka nad obecnymi klientami firmy
  • prowadzenie negocjacji
  • sporządzanie ofert i umów
  • odpowiedzialność za poprawną realizację zamówień i dostaw dla klientów

Oczekiwania:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w branży (metale nieżelazne, złom)
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • silne zorientowanie na cel
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:
  • interesujące i samodzielne stanowisko w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)