Specjalista ds. handlu z językiem niemieckim

Das Company Sp. z o.o.

Trzebinia, 32-540, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w sprzedaży namiotów i hal poszukuje do wsparcia zespołu sprzedażowego osoby, która obejmie opiekę nad klientami z rynków niemieckojęzycznych.

miejsce pracy: Trzebinia

Obowiązki:
- Doradztwo produktowe oraz handlowe oraz aktywna sprzedaż produktów firmy,
- Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami firmy
- Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta;
- Utrzymywanie kontaktu telefonicznego z partnerami handlowymi;
- Aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach zagranicznych;
- Budowanie trwałej dystrybucji oraz realizacja założonych planów sprzedażowych;
- Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów.

Wymagania

Wymagania:
- Biegła znajomość w mowie i piśmie j. niemieckiego - warunek konieczny;
- Komunikatywność, samodzielność i umiejętność organizacji pracy;
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów telefonicznych;
- Doświadczenie zawodowe w sprzedaży;
- Wykształcenie min. średnie (najlepiej o profilu technicznym);
- Dobra znajomość obsługi komputera;

Dodatkowo:
- Doświadczenie w branży technicznej mile widziane.

Oferujemy::
- Umowę o pracę na pełen etat;
- Narzędzia pracy: laptop,
- Możliwość uczestnictwa w współtworzeniu nowej marki na rynkach zagranicznych.
- Miłą atmosferę w pracy oraz dobrą kawę.

Prezentacja firmy

DAS COMPANY to grupa doświadczonych doradców technicznych – praktyków sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta