Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie dostawców,
  • prowadzenie aktywnej i konsekwentnej polityki sprzedaży,
  • planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów,
  • negocjowanie warunków i umów handlowych,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • realizacja celów i planów sprzedażowych,
  • nadzór nad dokumentacją handlową, kontrola realizacji zamówień i wysyłek towaru,
  • badanie rynku, identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów,
  • analiza konkurencji i trendów na podległych rynkach,
  • promocja marek oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy w zakresie wykonywanych działań i prowadzonych projektów.

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z handlem zagranicznym,
  • doświadczenie w rozmowach i negocjacjach międzynarodowych,
  • mile widziane doświadczenie w handlu B2B,
  • biegła znajomość (w mowie i piśmie) języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu obsługi celnej i logistyki, zanjomość INCOTERMS 2010
  • rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji handlowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz kreatywność w działaniu,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

DAAS Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej jest prężnie rozwijaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management