Specjalista ds. Handlu (branża elektryczna)

GD Profesja s.c.

Wieluń, łódzkie

Od: GD Profesja s.c.
Miejsce pracy: Wieluń

Naszym Klientem jest wiodąca na rynku polskim Firma będąca dystrybutorem artykułów elektrotechnicznych. Jest kluczowym partnerem handlowym dla szeregu firm z branży energetycznej, wydobywczej, cementowo-wapienniczej oraz dla producentów maszyn, urządzeń i wielu firm wykonawczych od przeszło 20 lat.

Zakres Obowiązków

Praca stacjonarna polegająca na obsłudze handlowej przydzielonych firm,
Przygotowywanie ofert cenowych,
Realizacja zamówień,
Bieżący monitoring potrzeb Klientów.

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki elektrotechniczne lub techniczne),
2 lata doświadczenia w handlu lub wykonawstwie w branży elektrycznej,
Biegła znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
Umiejętności negocjacyjne,
Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
Samodzielność i umiejętność podejmowania szybkich decyzji,
Umiejętność wykonywania analiz,
Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Umowa o pracę na czas nieokreślony
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
Telefon służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
Szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
Koleżeńska atmosfera i wsparcie merytoryczne.