Opis stanowiska pracy

Firma z 25 letnim doświadczeniem w branży produkcyjno-handlowej, producentem materiałów klejących oraz urządzeń do ich aplikacji poszukuje

SPECJALISTA D.S. HANDLOWYCH

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa realizacja procesu sprzedaży: od nawiązania współpracy do końcowych negocjacji i finalizacji sprzedaży
  • realizacja celów sprzedażowych
  • budowanie sieci sprzedaży
  • nawiązywanie i utrzymanie relacji biznesowych z Klientami

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność nawiązywania relacji
  • dobra znajomość programów komputerowych,
  • dyspozycyjność,
  • chęć do nauki,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferta:

  • praca na rzecz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku światowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • praca w miłej atmosferze i współpracującym ze sobą zespole.

Prezentacja firmy

Bonus Eurotech to prężnie rozwijająca się firma w branży materiałów klej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta