Specjalista ds.Handlowych

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Handlowych. PrintDesign zajmuje się produkcja reklam, oraz rozwiązań dekoracyjnych do wnętrz.

Miejsce pracy: Łódź

OBOWIĄZKI:

  • rozbudowa rynku poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • realizowanie celów sprzedażowych na podległym terenie
  • doradztwo w zakresie reklamy wewnętrznej i zewnętrznej
  • pozyskiwanie klienta - obsługa telefoniczna, mailowa, zleceń
  • obsługa klienta w zakresie bieżących zleceń
  • obsługa programu crm do zarządzania firma
  • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy
  • wprowadzanie zleceń do produkcji - realizacji
  • uczestnictwo w targach

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • wykształcenie średnie lub wyższe, (branża reklamowa mile widziane)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych i budowanie długotrwałych relacji z klientami firmy
  • doświadczenie w sprzedaży obsłudze klienta, (mile widziane w branży reklamowej)
  • biegła obsługa komputera
  • czynne prawo jazdy kat. B i praktyka w prowadzeniu samochodu
  • znajomość branży reklamowej - reklama wewnętrzna / zewnętrzna / poligrafia - (mile widziane)
  • umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencji w działaniu
  • rzetelność
  • znajomość technik sprzedaży i zagadnień negocjacyjnych

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 1500-2500zł netto (podstawa)
  • dodatkowe atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • pracę w firmie o stale rozwijającej się pozycji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • praca w branży reklamy – różnorodność sprzedawanych produktów i usług

Prezentacja firmy

PrintDesign- powstała w 2005 roku. Powstała ona jako agencja rekl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta