Specjalista ds. Handlowych

Grupa Hevent

43-300 Bielsko Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Hevent czołowy i bezpośredni realizator eventów dla firm w Polsce poszukuje kreatywnego profesjonalisty na stanowisko:

Specjalisty ds. handlowych

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów dysponując bardzo szerokim spektrum ofertowym naszej firmy
- kontakt telefoniczny oraz spotkania osobiste z Klientami biznesowymi
- badanie potrzeb potencjalnych Klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
- monitoring, oraz analiza rynku
- przygotowywanie ofert dla potencjalnych oraz stałych Klientów

Od Kandydatów oczekujemy:

- 2-3 lata doświadczenia w aktywnej sprzedaży dla Klientów biznesowych (B2B), znajomość branży eventowej będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pozyskiwania nowych Klientów biznesowych
- doświadczenie w kontakcie telefonicznym, oraz spotkaniach bezpośrednich z Klientami
- umiejętność identyfikacji potrzeb Klientów oraz budowania długofalowych relacji biznesowych
- chęć rozwoju zawodowego
- umiejętność pracy w zespole, organizacja pracy własnej
- czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku eventowym
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia uzależniona od wyników),
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
- pakiet dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego,
- pracę w młodym i wyjątkowym zespole specjalistów.
- bardzo bogate zaplecze produktowe oraz portfolio z wykonanych realizacji dla setek Klientów biznesowych Grupy Hevent

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz LM.

Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swojej aplikacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji celem realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)."

Prezentacja firmy

Właścicielem marki \\\"Grupa Eventowa Hevent\\\" jest firma \\\"C... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi