Specjalista ds. Gospodarki Odpadami

Geotrans S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy spółką działająca w branży inżynierii środowiska i gospodarki odpadami. Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za:

• pozyskiwanie nowych klientów (sporządzanie ofert, bezpośredni kontakt z klientem)

• nadzór nad realizowanymi kontraktami, prowadzenie dokumentacji handlowej

• raporty i analizy rynku

• przygotowanie dokumentacji przetargowej

• nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa z zakresu ochrony środowiska

• prowadzenie dokumentacji związanej z gospodarką odpadami

• współpracę z organizacjami zajmującymi się odzyskiem i utylizacją odpadów

• monitorowanie obowiązujących przepisów z zakresu ochrony środowiska

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (mile widziane: Ochrona środowiska, Inżynieria środowiska)

• doświadczenie zawodowe: min. 3 lata ( praca w branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami będzie dodatkowym atutem)

• zaangażowanie w wykonywaną pracę

• znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska (m.in. gospodarka odpadami, prawo ochrony środowiska oraz akty powiązane)

• zdolności organizacyjne

• samodzielność

• prawo jazdy, obsługa komputera – pakiet MS Office

• komunikatywność

• uprawnienia auditora wewnętrznego systemu zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 (mile widziane)

Oferujemy:

• możliwość stabilnego zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

• ciekawą, samodzielną pracę

• niezbędne narzędzia pracy

• perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach

Prezentacja firmy

Geotrans S.A. działała na rzecz zrównoważonego rozwoju, postępu technolo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi