Opis stanowiska pracy

Centrum Edukacji ATUT to firma działająca w obszarze doradztwa unijnego. Jesteśmy firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku usług edukacyjno-szkoleniowych. W chwili obecnej zatrudniamy ponad 1000 osób na terenie całej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy mobilnego Specjalisty ds. Funduszy Unijnych.

Opis stanowiska:
- przygotowywanie wniosków o dofinansowanie INTERREG VA Polska - Niemcy oraz projektów inwestycyjnych wraz z niezbędnymi załącznikami, w tym biznes planów przedsięwzięć,
- doradztwo w zakresie pozyskiwania wsparcia z funduszy UE i innych programów pomocowych dla klientów firmy,
- analiza możliwości finansowania projektów dla klientów firmy
- kontakty z klientami i instytucjami publicznymi w trakcie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej,
- istnieje możliwość przygotowywania projektów szkoleniowych związanych z nową perspektywą.

Oferujemy:
- współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej;
- warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz uzyskiwanych efektów;
- udział w realizacji ciekawych projektów;
- możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania

- wykształcenie wyższe,
- przynajmniej 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie dla projektów inwestycyjnych i załączników, w tym: biznes planów, studiów wykonalności, itp.,
- doświadczenie w rozliczaniu projektów inwestycyjnych będzie dodatkowym atutem,
- umiejętność analitycznego myślenia i rozumienia zagadnień technicznych,
- wysoki poziom zaangażowania w realizowane zadania,
- dokładność, skrupulatność i precyzja w sporządzaniu dokumentacji,
- bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel i WORD),
- duża samodzielność i odpowiedzialność,
- umiejętność zarządzania czasem i bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Życiorys zawodowy powinien uwzględniać listę realizowanych projektów i przyznanych dofinansowań (program, nr działania, wartość inwestycji, rok złożenia aplikacji, zakres projektu, wielkość przedsiębiorstwa).

Prezentacja firmy

Centrum Edukacji ATUT - szkolenia, doradztwo, edukacja

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia