Specjalista ds. Floty Samochodowej

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży FMCG naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Dla naszego klienta- międzynarodowej organizacji z branży FMCG poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Floty SamochodowejMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • Zarządzanie flotą ok 150 samochodów (leasing),
  • Nadzór nad przestrzeganiem polityki samochodowej przez pracowników organizacji,
  • Prowadzenie dokumentacji flotowej,
  • Branie udziału w procesach zakupowych związanych z flotą(przy współpracy z działem zakupów),
  • Opracowywanie cyklicznych analiz i raportów z zakresu zarządzania flotą.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wysoka motywacja do podjęcia nowych obowiązków,
  • Zaangażowanie w pracę i zainteresowanie procesami z obszaru zarządzania flotą,
  • Pierwsze doświadczenia w obszarze zarządzania flotą samochodową,
  • Doskonała organizacja własnej pracy oraz zarządzania własnym czasem,
  • Dobra znajomość pakietu Office, w szczególności MS Excel,

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji, posiadającej w portfolio szeroko-rozpoznawalne marki
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów korporacyjnych (Karta sportowa, Ubezpiecznie grupowe, dopłaty do opieki medycznej).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.