Specjalista ds. Finansowych

HRO Personnel

Poznań, wielkopolskie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Aktualnie dla naszego Klienta, lidera na polskim rynku w branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie

Numer referencyjny: SF/DOL-P/08/16

Zakres obowiązków:

• Weryfikacja formalno-rachunkowa dokumentów księgowych;

• Ewidencja księgowa dokumentów m. in. faktury zakupu, gospodarka magazynowa; produkcja, etc.;

• Analiza warunków finansowych w umowach z kontrahentami oraz kontrola rozliczeń;

• Współtworzenie budżetu i analiza jego wykonania uwzględniająca standardy budżetowania;

• Bieżące raportowanie oraz analiza wyniku produkcyjnego kontraktu;

• Monitorowanie procesu płatności;

• Analiza dokumentacji kontraktu/ projektu od strony prawno-finansowej (gwarancje, terminy płatności, etc.);

• Sporządzanie analiz i raportów finansowych, a także dostarczanie informacji ekonomicznych o kontrakcie/ projekcie na potrzeby wewnętrzne organizacji.

Wymagamy:

• Wykształcenie średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne;

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku księgowo-finansowym, mile widziane w branży budowlanej;

• Znajomość podstawowych zasad księgowych oraz przepisów podatkowych w połączeniu z praktyczną umiejętnością księgowania;

• Dobra znajomość pakietu MS Office – głównie MS Excel;

• Umiejętności analityczne;

• Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie;

• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Pakiet benefitów pracowniczych złożony z prywatnej opieki medycznej i karty MultiSport;

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy;

• Pracę w przyjaznej atmosferze w uznanej na rynku firmie.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.