Specjalista ds. finansów i administracji

MDS Systems Sp. z o.o.

Wrocław , dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

MDS Systems sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji maszyn pod indywidualne potrzeby klienta. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. finansów i administracji

Miejsce pracy: Wrocław, ul. Gospodarska 2.

Zakres obowiązków:

• Stała współpraca z działami kadr oraz księgowości,

• Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,

• Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych, rozliczanie pracowników z zaliczek gotówkowych

• Nadzór nad rozliczeniami z kontrahentami po stronie zobowiązań i należności

• Wspieranie pracy biura w bieżących czynnościach administracyjnych,

• Archiwizacja dokumentacji księgowej i kadrowej Spółki,

• Obsługa sali konferencyjej w zakresie zabezpieczenia cateringu, materiałów konferencyjnych itp.

• Kontrola czasu pracy pracowników: wnioski urlopowe, zwolnienia lekarskie, itp.,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe,

• Znajomość podstaw księgowości,

• Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office,

• Znajomość obsługi urządzeń biurowych,

• Wysoka kultura osobista oraz miła aparycja,

• Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność,

• Komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

• Znajomość języka angielskiego będzie atutem,

• Mile widziane prawo jazdy kategorii B,

• Rzetelność, skrupulatność i zaangażowanie.

Prezentacja firmy

MDS Systems Sp. z o. o. jest firmą usługowo - produkcyjną. <br/><... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 200PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Finanse