Specjalista ds. exportu

Scorpion Eyewear

Ząbki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Scorpion Eyewear, producent okularów, , poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w dziale eksportu - obsługa klientów zagranicznych

Miejsce pracy: Ząbki

Zakres zadań:
• pozyskiwanie klientów zagranicznych oraz obsługa klientów współpracujących z firmą
• udział w targach zagranicznych
• spotkania z potencjalnymi klientami w siedzibie firmy jak też w siedzibie firmy klienta
• obsługa biurowa zamówień składanych przez klientów zagranicznych

Wymagania:
• wykształcenie min. średnie;
• znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
• znajomość języka dodatkowego (niemiecki, hiszpański, włoski, francuski);
• umiejętność praktycznej obsługi komputera;
• dokładność i samodzielność w działaniu;
• dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów zagranicznych
• umiejętność organizacji i planowania pracy
• doświadczenie w handlu międzynarodowym,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
• prawo jazdy kat B

Oferujemy:
• stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
• przyjazną atmosferę;
• wynagrodzenie składające się z pensji podstawowej oraz premii adekwatnej do wypracowanych wyników oraz zaangażowania.

CV prosimy przesyłać poprzez portal.

Prosimy
o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997
r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926,
ze zm.)."

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Firma Scorpion Eyewear to Polska firma działającą w branży opty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta