Specjalista ds. eksportu

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1131324

Wymagania:

•Min.3 letnie doświadczenie na stanowisku handlowca lub w obsłudze klienta międzynarodowego (preferowana branża farmaceutyczna / suplementów diety / napoi funkcjonalnych lub żywności)
•Wykształcenie wyższe
•Bardzo dobra / biegła znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodne prowadzenie konwersacji lub korespondencji biznesowej
•Dodatkowy atut: Prawo jazdy kat. B

Kluczowe obowiązki:

•Pozyskiwanie nowych odbiorców
•Obsługa bieżących klientów w zakresie sprzedaży i dystrybucji produktów firmy
•Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
•Prowadzenie negocjacji handlowych
•Realizacja założonych celów sprzedażowych
•Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku
•Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
•Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie celów
•Koordynowanie, kontrola zamówień oraz monitorowanie dostaw w ramach zawartych kontraktów •Monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

Oferujemy:
•Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, powierzonych obowiązków i osiąganych wyników
•Możliwość samodzielnego realizowania zadań
•Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
•Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland