Specjalista ds. eksportu

FIBRIS S. A.

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

FIBRIS Spółka Akcyjna – krajowy lider w produkcji płyt pilśniowych poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie klientów zagranicznych oraz utrzymywanie relacji z klientem
  • dbałość o utrzymanie i rozwój relacji biznesowych z klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • zlecanie do produkcji zamówień eksportowych
  • sporządzanie dokumentów wymaganych przy wysyłkach eksportowych
  • przygotowywanie zleceń spedycyjnych
  • przygotowywanie i udział w wystawach, konferencjach, targach branżowych,
  • aktywna współpraca z pracownikami w obrębie własnego działu oraz innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • min. średnie wykształcenie, wykształcenie wyższe mile widziane (preferowane kierunki: handel, marketing)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość innych języków obcych (niemiecki, rosyjski, rumuński)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność radzenia sobie pod presją czasu oraz z stresem
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu, kreatywność
  • zdolności interpersonalne
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • system motywacyjny uzależniony od uzyskiwanych wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (cv, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych , lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz z dopiskiem w tytule listu: Specjalista ds. eksportu

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Nadesłanych aplikacji nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów płyt pilśniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców