Specjalista ds. Eksportu

Klient infoPraca.pl

Olkusz 32-300, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • realizacja strategii sprzedaży Spółki na rynkach międzynarodowych
  • pozyskiwanie kontrahentów do współpracy w nowych obszarach sprzedaży (w tym: ustalanie warunków współpracy, negocjowanie umów handlowych, budowanie długotrwałych relacji z dostawcami i klientami)
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych do wybranych odbiorców
  • nadzór nad terminowością wysyłek oraz obiegiem dokumentacji (współpraca z agencjami celnymi)
  • reprezentacja Spółki podczas targów zagranicznych
  • monitorowanie produktów konkurencji
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego/rosyjskiego/hiszpańskiego/niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wytrwałość w dążeniu do celu, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • dyspozycyjność

Prezentacja firmy

Firma produkcyjno-handlowa.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Call Center / Telemarketing