Opis stanowiska pracy

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych "DAMEL" S.A. poszukuje kandydata na stanowisko Specjalista ds. eksportu do obsługi klientów rosyjskojęzycznych.

Do głównych obowiązków Specjalisty ds. eksportu będzie należało:

- pozyskiwanie nowych kontrahentów i zleceń

- analiza zapytań ofertowych oraz przygotowywanie ofert handlowych

- nadzór nad realizacją zamówień

- przygotowywanie dokumentów do sprzedaży wyrobów

- współpraca z innymi działami, w tym: Działem Konstrukcyjnym, Działem Technologicznym, Działem Produkcyjnym, Działem Kontroli Jakości

Wymagania

Wymagania:
- język rosyjski - biegła znajomość w mowie i piśmie
(preferencyjnie - native speaker)
- dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowy atut)
- dobra organizacja
- odpowiedzialność
- dyspozycyjność
- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- biegła obsługa komputera (MS Office)
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

DFME DAMEL S.A. działa na rynku górniczym od blisko 80 lat i jest... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management