Specjalista ds. Eksportu i Marketingu

GRUPA SELENA

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Selena jest globalnym producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy produktów chemii budowlanej i jednym z europejskich liderów w branży. W skład Grupy wchodzi 30 spółek zlokalizowanych w Europie, Azji oraz obu Amerykach, w których zatrudnionych jest 1700 pracowników. Od 2008 r. Selena jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W związku z rozwojem Grupy Selena na rynkach międzynarodowych poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. Eksportu i Marketingu

Ref: EMS/15/06/007

Lokalizacja: Wrocław

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Koordynowanie i nadzorowanie procesów, związanych z eksportem
  • Współpracę z oddziałami w podległym regionie
  • Współpracę z działem logistyki dla organizacji dostaw
  • Przygotowywanie ofert, kontrolę zamówień od oddziałów i firm współpracujących
  • Przygotowywanie dokumentów niezbędnych w eksporcie (świadectwa pochodzenia, dokumenty przewozowe, aprobaty techniczne ),
  • Wsparcie trade marketingowe dla współpracujących oddziałów
  • Analizę sprzedaży u kluczowych klientów,
  • Sporządzanie okresowych statystyk sprzedaży
  • Sporządzanie planów i budżetu oraz monitorowanie ich realizacji
  • Tłumaczenie materiałów na j. rosyjski

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie średniego lub wyższego
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych
  • Dużej samodzielności w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętności organizacji pracy własnej
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie środowiska Windows
  • Bardzo dobrej znajomości j. rosyjskiego
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • interesujący pakiet socjalny m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych
  • konkurencyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Grupa Selena od 1992 r. lider na polskim rynku produktów chemii budowlan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców