Specjalista ds. eksportu / Export Manager

Adecco Poland Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Kielce

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Główne obowiązki na stanowisku:
• Nawiązywanie i utrzymywanie międzynarodowych kontaktów handlowych,
• Prowadzenie dokumentacji eksportowej,
• Negocjowanie cen i warunków handlowych, przygotowywanie ofert handlowych,
• Analiza rynków eksportowych pod kątem oceny ryzyka i potencjału sprzedażowego,
• Realizowanie strategii eksportowej firmy,
• Udział w targach i wystawach branżowych poza granicami kraju.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego w mowie i piśmie,
• Znajomość drugiego języka obcego (mile widziany język rosyjski),
• Wykształcenie wyższe,
• Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży metalurgicznej),
• Zaangażowanie oraz umiejętność organizowania własnej pracy,
• Zdolności komunikacyjne i umiejętność nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi,
• Znajomość aplikacji biurowych oraz biegłego posługiwania się komputerem,
• Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów.

Oferujemy:
• Umowę na kontrakt,
• Satysfakcjonujące wynagrodzenie,
• Szkolenia,
• Szansę rozwoju oraz poszerzenia wiedzy i umiejętności,
• Możliwość uzyskania stałego zatrudnienia,
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z ponad 20-letnim doświadczeniem,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
• Duży zakres dyspozycyjności,
• Niezbędne narzędzia pracy (tel. komórkowy, laptop, Internet bezp.)
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.