SPECJALISTA DS. EGZEKUCJI MŚP I HIPOTEK

LINDORFF S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wierzytelnościami w Europie. Naszym celem jest zapewnienie klientom komfortu, zajmując się odzyskaniem ich należności w wyznaczonym czasie i tym samym dając możliwość skoncentrowania się na działalności biznesowej. Zatrudniamy ponad 3500 pracowników w 13 krajach. Wymagamy od siebie wysokich standardów świadczonych usług, dlatego stale rozwijamy umiejętności naszych pracowników i poprawiamy jakość obsługi. Wartościami naszej Grupy są: profesjonalizm, nastawienie na klienta, zorientowanie na wynik oraz dbałość. Jeśli chcesz dołączyć do naszego Zespołu aplikuj już dziś!

Kluczowe zadania:

  • samodzielne prowadzenie postępowań na etapie egzekucji
  • współpraca z Kancelariami Komorniczymi
  • analiza akt sądowych oraz egzekucyjnych
  • obsługa klienta dłużnego (kontakt telefoniczny oraz korespondencyjny)
  • przygotowanie wniosków oraz pism w ramach podjętych działań

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat (preferowane kierunki: prawo, administracja)
  • doświadczenie w zakresie obsługi wierzytelności
  • znajomość zagadnień prawnych, w szczególności Kodeksu postępowania Cywilnego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • nastawienie na realizację celów i konsekwencja w działaniu
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • pakiet szkoleń – gwarantujemy min. 8 szkoleń rocznie!
  • benefity: prywatną opiekę medyczną, dostęp do systemu myBenefit, ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z czołowych firm zajmujących się zarządzaniem wier... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Praca dla studenta