Specjalista ds. edukacji

Trescor Sp. z o.o.

61-891 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Telefoniczne doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań edukacyjnych

• Promowanie wybranych rozwiązań

• Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

• Obsługa klientów w dedykowanych kampaniach

Wymagania

• Wykształcenie min. średnie

• Otwartość i łatwość nawiązywania kontaktów

• Kreatywność i dynamizm w działaniu

• Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta

Oferujemy:

• Motywujący system wynagradzania: stałe wynagrodzenie godzinowe + przejrzysty system premiowy

• Cykl atrakcyjnych szkoleń sprzedażowo-produktowych

• Zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie

• Świetną atmosferę pracy

• Pracę od poniedziałku do piątku w biurze w centrum miasta (w pobliżu Starego Browaru)

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 i nast. ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm), oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych - Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o. oraz Trescor Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych w dowolnym czasie, w tym również w przyszłości w celach rekrutacyjnych"

Prezentacja firmy

Spółka Trescor od 2012 działa jako podmiot inwestycyjny. <br/><br/>Nasz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta