Specjalista ds. e - marketingu

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1082618

Lokalizacja: Warszawa
Umowa: B2B
Stawka: Do negocjacji

Dla naszego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy Specjalisty ds. e - marketingu

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proponowanie i wdrażanie pomysłów w zakresie e-marketingu, prowadzących do zwiększenia konwersji sprzedaży produktu FCN.PL

Zakres obowiązków:
  • współtworzenie procesów w zakresie marketing automation
  • zarządzanie email marketingiem
  • zarządzanie stronami internetowymi i tworzenie nowych stron i podstron
  • monitoring i analizę zachowań użytkowników platformy FCN
  • optymalizację konwersji sprzedaży w kanale e-commerce
  • raportowanie wyników sprzedaży oraz wskaźników efektywności

Wymagania:
  • 3 lata doświadczenia w zakresie e-marketingu