Blum Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy Ciebie do wspólnej podróży!

Jesteśmy producentem nowoczesnych akcesoriów meblowych takich jak systemy szuflad, zawiasy, systemy podnośników do szafek górnych. Od ponad 50 lat dostarczamy najwyższej jakości produkty klientom na całym świecie. Jako lider w branży prowadzimy szeroko zakrojone kampanie marketingowe.

Jesteś kreatywny/a, lubisz kontakt z ludźmi, a social media nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Specjalista ds. e-marketingu

Miejsce pracy: Swarzędz, Poznań

Jakie są zadania na tym stanowisku?

  • Planowanie i prowadzenie działań z obszaru e-marketingu – współpraca z kanałami branżowymi
  • Planowanie i prowadzenie kampanii on-line
  • Odpowiedzialność za influencer marketing – aktywna współpraca z blogerami
  • Przygotowywanie materiałów takich jak infografiki i filmy
  • Prowadzenie i promocja kanałów firmowych w mediach społecznościowych
  • Samodzielne tworzenie zawartości na platformy społecznościowe

Szukamy osoby, która

  • Posiada minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Cechuje się nienaganną stylistyką, ortografią i interpunkcją
  • Ma łatwość redagowania tekstów i swobodę wypowiedzi w formie pisemnej
  • Zna programy takie jak Photoshop/Adobe/InDesign
  • Posiada umiejętność samodzielnej kreacji treści graficznych (infografiki), tekstowych i filmowych
  • Zna aspekty prawne związane z działaniem w obszarze mediów społecznościowych
  • Potrafi i chce pracować w zespole
  • Jest asertywna i potrafi przekonywać do własnych racji
  • Posiada umiejętności analityczne i organizacyjne
  • Jest samodzielna w podejmowaniu decyzji
  • Bardzo dobrze zna pakietu MS Office
  • Bardzo dobrze zna j. angielski, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku z produktami najwyższej jakości
  • Samodzielne i kreatywne zadania
  • Pracę w zaangażowanym zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do dojazdów i obiadów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.