Specjalista ds. e-marketingu

Profitroom Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla hoteli, a także firma specjalizująca się w projektowaniu stron internetowych oraz świadczeniu usług marketingowych dla branży hotelarskiej. W ostatnich latach zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni za nasze projekty w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Nasza firma dołączyła również do ścisłego grona najlepszych agencji w Polsce i uzyskała status Google Partners Premium. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, Profitroom obsługuje już ponad 3000 hoteli w różnych zakątkach świata !

Aktualnie, z uwagi na rozwój działu Customer Success, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. e-marketingu. To idealna praca dla entuzjastów marketingu internetowego, którzy czerpią przyjemność z obsługi Klienta i wdrażania nowości.

Zakres obowiązków

  • Skuteczne prowadzenie kampanii e-marketingowych (m.in. Google Ads, Google Hotel Ads, Facebook Ads)
  • Przygotowywanie strategii działań promocyjnych
  • Optymalizacja procesów marketingowych
  • Tworzenie analiz, raportów i ofert dla klientów
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi Klienta

Wymagania

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wiedza praktyczna z zakresu online marketingu (Google Ads, Google Analytics) potwierdzona certyfikatem Google
  • Znajomość narzędzi e-marketingowych
  • Doświadczenie w branży turystycznej będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Samodzielność
  • Systematyczność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • Przyjazna atmosfera w profesjonalnym zespole
  • MacBook - możliwość wyboru sprzętu do pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Stacjonarne szkolenia dedykowane dla pracowników w ramach współpracy z Google
  • Indywidualny budżet szkoleniowy (gwarantowany 1000 zł rocznie)
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego
  • Udział w szkoleniach Profitroom Academy
  • Dopłaty do karty MultiSport Plus
  • Prywatna opieka medyczna
  • Workplace by Facebook - nowoczesne narzędzia komunikacji
  • Dogodny dojazd – nasze Biuro znajduje się w centrum Poznania
  • Atrakcyjne spotkania integracyjne
  • Codziennie świeże owoce

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media